Wczasy w górach bieszczadzkich dla całej rodziny

Bieszczadzkie góry to łańcuchy górskie z największym szczytem o nazwie Tarnica usytuowane w łańcuchu Karpatów Wschodnich. Może nie są to okazałe góry, bowiem leżą na terenach, którymi są Beskidy Lesiste czyli tej niższej krainy Beskidów Wschodnich. Jednak podróżujący są pod zachwytem ich cudowności oraz ukształtowaniem regionu, jakie zaczęło się tworzyć w erze mezozoicznej. Cechują się specyficznym rozkładem rzek i również dominacją kontynentalnego klimatu. Będą wspaniałym zakątkiem do odpoczynku i na wakacje z dziećmi w górach. Ze względu na niedużą liczbę odwiedzających porównując do innych górskich obszarów naszego kraju, spędzając czas w Bieszczadach można się w pełni zrelaksować udając się na wczasy w górach.

Ferie na południu w Dolinie Sanu

Najładniejszym miejscem Bieszczad jest Park Dolina Sanu. Leży w okolicy gminy Dubiecko. Patrząc na czar tej części Bieszczad, ferie na południu w Parku Dolina Sanu są nierzadko preferowaną perspektywą wypoczynku. Familie odpoczywać najdogodniej położonym w tym regionie ośrodku zielonapolana.com.pl/kolonie.php. Ośrodek ten proponuje ciszę i relaks również rozliczne przygody, dopasowane na urlop z latoroślami w górach. OW ma do zaoferowania domki z drewna z pełnym wyposażeniem, pokoje hotelowe a także teren do namiotów tudzież camping położone nad samą rzeką. Można tu odprężyć się na tle przyrody a także ciepło spędzić czas. W pobliżu ośrodka wypoczynkowego jest wiele ciekawych zakątków do zwiedzania, co także uatrakcyjni pobyt w górach.

Najzabawniejsze kolonie dla dzieci

Rodzice, jacy chcieliby wysłać pociechy na kolonie w Bieszczadach,także mogą przystać na propozycje ośrodka wczasowego zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php. Po pierwsze opłaty nie należą do wysokich zaś umiejętnie pracujący personel zadba o dzieci w trakcie ich wizyty w obrębie ośrodka. Kolonie w górach organizowane są przez Zieloną Polanę od wielu lat. Kierownicy Zielonej Polany zapewniają młodzieży mnóstwo atrakcji. Można iść na pływalnię korzystać z boiska do gry zespołowej, placu zabaw, sali gimnastycznej lub roweru. Ponadto oferowane są pływanie kajakami, wycieczki za granicę a także podróże w stronę niezwykłych miejsc mieszczących się na obszarze Bieszczad. Dzieciaki z pewnością będą usatysfakcjonowane z pobytu na obozie w Zielonej Polanie.

Opiekunowie natomiast mogą spokojnie czekać na swoje pociechy. Kolonie w Bieszczadach w OW Zielona Polana zapewnią pięknych retrospekcji a także ważnych znajomość na wiele lat.

Comments are closed.