Przenikanie sportu i posunięć biznesowych – jakie elementy mogą się odnosić do tego zjawiska?

Stawiając w tytule brzmiące w ten sposób pytanie, pod żadnym względem nie miałem zamiaru nakierować Waszych myśli na korporacje i mających niebotyczne wartości kontrakty firm odzieżowych (mam na myśli reklamę). Chodzi mi raczej o to by ukazać, w jakiej formie będzie mogła przedstawiać się zależność między zespołami w sporcie oraz tymi, które starają się realizować w świecie dotyczącym biznesu?

Uchodzący za dobry zespół to zawsze taki, który opiera się na więziach, obustronnym zaufaniu oraz nastawieniu na kooperację. W takich okolicznościach, czy to na boisku czy przy wdrażaniu zupełnie nowych strategii firmowego typu, możemy mówić o coraz lepszych wynikach.

W Polsce, jeszcze do niedawana wcale nie dostrzegano tej zależności. Jednak dzięki zachodnim trendom, do Polski zaczęły trafiać rozwiązania, które są świetnymi narzędziami dla budowania zespołów – tych sportowych, jak również w ujęciu firmowym. Zwykle, tymi działaniami w formie warsztatów i seminariów z różnymi ćwiczeniami, zajmują się wykwalifikowani absolwenci psychologii, trenerzy.
Co mamy szansę zyskać, gdy człowiek zamierza się udać na takie szkolenie? Naprawdę fenomenalnie przedstawia to na swej stronie Joanna Denus – dyplomowany i doświadczony psycholog sportu. Na łamach jej strony, pod adresem psycholog sportu, naprawdę wiele miejsca zajmuje zagadnienie, które nazywa się treningiem o charakterze mentalnym. Jest to takie działanie, które świetnie podnosi skuteczność podjętych czynności w sporcie, ale też na obszarze biznesowych zależności. Z wykorzystaniem mentalnego treningu, możemy się poszczycić zwyżką orientacji na osiąganie zaprojektowanych celów.
Pragnę zachęcić Was bardzo serdecznie do tego, byście przyjrzeli się z bliska stronie i zastanowili odnośnie tego, jak ogromne profity możecie dla siebie pozyskać z takiego typu działań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *