Niedługo po urazie kości byłam w stanie wrócić do formy

W trakcie pędzenia na nartach straciłam równowagę i złamałam kończynę. Siedziałam w na pogotowiu, gdy medycy założyli mi gipsowy opatrunek. Musiałam poruszać się z kulami przez 7 tygodni, bowiem uraz był poważny. Niestety po zdjęciu gipsowego odlewu nadal posiadałam kłopoty z poprawnym poruszaniem się.

Zaczęłam chodzić na kuracje i tam zlecono mi bym nabyła ortezę na nogi. Okazało się, iż takowy wyrób jest do kupienia w sklepie medycznym. Zamieszkuję w niewielkiej wsi w na południu Polski, dlatego wyszukiwałam odpowiedniego sklepiku ze sprzętem o pochodzeniu medycznym w owych okolicach. Jako że pragnęłam osobiście dopasować do siebie ortezę i wybrać najlepszy do mych rozmiarów kończyny produkt. W internecie zapisałam formułę sklep medyczny Kraków a następnie odnalazłam witrynę Zdrow-med z ofertą na www http://www.zdrow-med.pl/oferta/ oferta sklepu zdrowie. Postanowiłam zobaczyć, jakiego rodzaju przedstawiają ofertę urządzeń rehabilitacyjnych oraz czy kupię w tego rodzaju zakładzie także to czego sama chcę. Duży sort artykułów uświadomił mi, że mogę dojechać pod dany adres aby nabyć ortezę do mojej nogi.

Różny dobór artykułów w sklepie Zdrowie

Gdy dobrnęłam do sklepu Zdrowie zajęto się mną nader profesjonalnie. Natychmiast zaprowadzono mnie do pokoju, gdzie leżały przyszykowane stabilizatory. Ważne było by dobrać jak najpoprawniej wybrany produkt. Najistotniejsze, że powinien sztywnie przywierać do kolana a prócz tego stosownie część kończyny blokować. Opracowano tym samym skrótowe testy i dostosowano odpowiedni sprzęt. Zdołałam też pogadać z rehabilitantem w sklepie, a on dał mi wskazówki, jakim sposobem postępować ażeby ekspresowo zminimalizować ból. Zakup nie kosztował dużo, natomiast ja mogłam mieć pewność, iż dam radę niedługo ponownie normalnie chodzić.

Niedługo po pary dniach uraz został zminimalizowany

Jak założyłam ortezę od razu poruszałam się przyzwoiciej. Lewa łydka była stabilna skutkiem tego dawałam radę bez zgrozy spacerować. Co więcej uczęszczałam na terapię, a ona również dużo mojej nodze dała. Już po 2 miesiących nie czułam bólu przy spacerowaniu a na dodatek mogłam osobiście się poruszać. Mogę być bardzo radosna z powodu swego sprawunku i zachwalam sklep medyczny Zdrowie. O ile nie skorzystałabym z stabilizatora pewnie do tej pory posiadałabym trudności z poruszaniem się. Dzisiaj zdołam bezproblemowo biegać, jechać na nartach jak gdybym złamania wcale nie doznała.

Comments are closed.